O nás

vortech logo šedé

Firma Vortech poskytuje havarijné služby a nonstop servis 24 hodín denne, špecializuje sa na krtkovanie,  problémy s vodou, kanalizáciami, čistením, inštaláciami a opravami potrubia, monitoringom a trasovaním kanalizácie a potrubia. Našou výhodou je vlastný sklad materiálu v Bratislave a teda rýchla dostupnosť potrebných súčiastok a náradí. K dispozícii máme rôzne havarijné rýchloopravné spojky a prípravky. Medzi oblasti pôsobenia inštalatérov z Vortechu patrí celá Bratislava a jej okolie, Svätý Jur, Pezinok, Modra, Častá, Ivanka pri Dunaji, Bernolákovo, Senec, Trnava, Galanta, Šaľa, Šamorín, Dunajská Streda, Stupava, Lozorno, Malacky a ďalšie.

Sme tu pre všetkých klientov a všetky typy potrubia: v bytoch, bytových komplexoch, rodinných domoch, škôlkach, školách, verejných budovách, priemyselných budovách, administratívnych budovách, kanceláriách, obchodných priestoroch, nákupných a logistických centier, reštauráciách, baroch, hoteloch, penziónoch, nemocniciach, zariadeniach pre seniorov, štátnych inštitúciách, športových centrách, podnikateľských subjektoch a podobne.

Poskytujeme aj NonStop služby

Krtkovanie NonStop - Havarijna služba NonStop - Vodoinštalatér NonStop

Náš tím skúsených odborníkov nemá časové obmedzenie, v prípade núdze Vám veľmi radi pomôžu kedykoľvek počas dňa a kedykoľvek počas noci, 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Čas príchodu záleží od vzdialenosti a dopravnej premávky, ale naši pracovníci sa v akútnych prípadoch vždy dostavia na dohodnuté miesto do 30 minút, maximálne do hodiny.

nonstop služba

Zaručená kvalita

kvalita prace

Vyškolený personál našej firmy vždy zodpovedá za perfektný výsledok svojej práce. Naša havarijná služba používa rôzne druhy čističov od profesionálnych značiek a výrobcov, všetky súčiastky pochádzajú jedine od overených dodávateľov, náradie a technické prístroje sú od renomovaných značiek a zaručujú kvalitný výsledný efekt.

Máme skúsený personál

V našej firme pracuje iba vyškolení personál s profesionálnymi skúsenosťami vo svojom obore, ktorý spolu tvorí kvalifikovaný tím odborných pracovníkov. Všetci naši technici sú flexibilní a v prípade havarijnej situácie dokážu byť na dohodnutom mieste zásahu za 30 až 60 minút od telefonátu.

skusený personál