O nás

Vortech s.r.o.

O nás

O nás

Firma Vortech poskytuje havarijné služby a nonstop servis 24 hodín denne. Špecializujeme sa na krtkovanie, problémy s vodou, kanalizáciami, čistením, inštaláciami a opravami potrubia. Taktiež poskytujeme možnosť monitoringu a trasovania kanalizácie a potrubia. Našou výhodou je vlastný sklad materiálu v Bratislave, ktorý nám poskytuje rýchlu dostupnosť potrebného náradia a súčiastok. K dispozícii máme rôzne havarijné rýchloopravné spojky a prípravky. Medzi oblasti pôsobenia inštalatérov z Vortechu patrí celá Bratislava a jej okolie, Svätý Jur, Pezinok, Modra, Častá, Ivanka pri Dunaji, Bernolákovo, Senec, Trnava, Galanta, Šaľa, Šamorín, Dunajská Streda, Stupava, Lozorno, Malacky a ďalšie.

1246

SPOKONÝCH KLIENTOV

158

DOKONČENÝCH PROJEKTOV

6 +

ROKOV SKÚSENOSTÍ

1059 +

ODPRACOVANÝCH HODÍN

Krtkovanie

Vysokotlakové čistenie kanalizácie - Krtkovanie špirálov - Čistenie kanalizácií

Špecializujeme sa na čistenie odpadovej kanalizácie a vodovodného potrubia, upchatého kanalizačného potrubia, odtoku, odpadu alebo kanalizačnej šachty.

Vodoinštalatérske práce

Havarijna služba - Bezvykopove výmeny - Pretlacanie

Oprávy potrubia a kanalizácie, zistenie a odstránenie poruchy, až po výmeny súčiastok alebo častí potrubia. . V prípade potreby naši pracovníci ponúkajú zváranie poškodených miest.

Realizácie výkopových prác

V prípade, že je nutné vykonať výkopové havarijné práce kvôli oprave nežiaducich poškodení na Vašom potrubí, výkop realizujeme pomocou bagra.

Zváranie

Ponúkame Vám  aj zváracie služby pri oprave a montáži. Naše zváračské práce sa vzťahujú na zváranie ocele, medi, mosadze a iných.

row-handyman-pic7

0907 999 112

MÁTE AKÚKOĽVEK OTÁZKU? ZAVOLAJTE